loading

Teknenizle ilgili her şeyi bırakın, özel asistanınız planlasın

22-03-2023 15:27    26

Tekne sahipleri için tatil yapmak her zaman zevkli bir deneyimdir, ancak birçok insan, tatil öncesi tekne hazırlığı, bakimi  ve lojistiği nedeniyle stres yaşayabilir. Neyse ki, özel asistanınız tüm bu konularda size yardımcı olabilir.

  1. Personel işe alımı ve sorunların çözümü: Tekne sahibi olarak, personel işe alımı ve yönetimi gibi çeşitli sorumluluklarınız olacaktır. Ancak, özel asistanınız, personel işe alımını ve yönetimini sizin adınıza yapabilir. Ayrıca, herhangi bir sorun çıkması durumunda sorunun çözümüne odaklanarak sizi rahatlatır.

  2. Bakım ve Onarım: Teknenin iyi durumda kalması, güvenliği ve keyfini garanti etmek için son derece önemlidir. Ancak, bu konuda zaman ve çaba gerektirir. Neyse ki, özel asistanınız, ihtiyacınız olan tüm bakım ve onarım işleri için profesyonel ekibin yönlendirmesini sağlar.

  3. Belgelerin takibi: Tekne sahibi olarak, teknenize ait belgeleri takip etmek zorundasınız. Ancak, özel asistanınız, belgelerin zamanında takip edilmesini ve size bilgi akışı sağlamasını garanti eder.

  4. Transfer organizasyonu: Gerektiğinde, özel asistanınız alanında uzman kaptanlarla çalışarak, yurtiçi veya yurtdışında teknenizin transferini organize eder.

  5. Ödeme raporları: Özel asistanınız, teknenize ait tüm ödemeleri 3 aylık periyotlar halinde size rapor eder.

  6. Bütçe oluşturma: Özel asistanınız, yeni yıla girmeden önce, bir sonraki yıla ait tahmini gider bütçesini oluşturur ve size rapor halinde sunar.

  7. Konforlu tatil: Özel asistanınız, profesyonel ahçı ve hosteslerle görüşerek, size keyifli bir tatil yaşamanızı sağlar.

  8. Acil durum organizasyonu: Tekne seyir esnasında bir sorun yaşandığında, özel asistanınıza her an ulaşabilirsiniz ve sorunu hızlı bir şekilde organize eder.

  9. Sigorta takibi: Özel asistanınız, tekne sigorta poliçenizi yakından takip eder ve herhangi bir sorun karşısında sonuçlandırır.

  10. Tekne kontrolü: Özel asistanınız, gerektiği durumlarda tekneye giderek sorun


Etiketler: