Hakkımızda

Meltemyat Yatçılık, tecrübeli ve profesyonel bir yat broker şirketidir.

Yatçılık sektörüne hayat boyu duyduğu tutkuyu müşterilerine iyi hizmet verme arzusuyla birleştiren Meltemyat Yatçılık; her zaman müşterilerinin yatçılık deneyimlerini en iyi şekilde yaşamalarının yollarını arayan, Türkiye’de ve Dünyada en kaliteli ikinci el taşıtları temsil etmek için güvenilir satış ve pazarlama yöntemleri kullanan, profesyonel, dürüst ve şeffaf bir broker şirketi olarak tanınmıştır.

Meltemyat Yatçılık şirketi, ikinci el piyasasında satın alma ve satış konusunda uzmanlaşmış ekibiyle birlikte küresel yat pazarında önemli bir oyuncu olarak kendini kanıtlamıştır.

Sizi Meltemyat Yatçılık'ta ağırlamaktan memnuniyet duyarız!

200rooms
500staffs
8bars
4pools

Ekibimizden

1. Sevgi Zarıçlar – Kurucu | Acente
Sevgi, yatçılık sektöründe derin bir bilgi birikimine sahiptir. Bu sektörde on yıl boyunca kazandığı deneyimin üstüne öngörülü girişimciliğine dayanarak 2014 yılında yat severlere daha doğru ve kişisel hizmet sunmak amacıyla ‘Meltem Yatçılık’ şirketini kurmuştur. Sevgi, merkez ofisi İstanbul’da olan şirketimizin kurucusudur.
2. Reyhan Bilir – Satış Danışmanı
Reyhan, şirketimizin 2017 yılından bu yana yardımcı satış asistanlığı görevini üstlenen değerli bir üyesidir. Görevi müşterilerimize (Türkçe ve İngilizce) danışmanlık yaparak onları yat alma ve/veya satma aşamasında daha iyi çözümler sunmaktır.
3. Aura Koc – Satış Danışmanı
Aura Rusça ve Romence konuşan Rusya Bölge Danışmanımızdır.
4. Gizem Zarıçlar
İstanbul Bölge Motoryat Satış Danışmanı
5. Murat Yaşar
Marmaris Bölge Teknik Danışmanımız
Sevgi Zarıçlar – Kurucu | Acente Sevgi, yatçılık sektöründe derin bir bilgi birikimine sahiptir. Bu sektörde on yıl boyunca kazandığı deneyimin üstüne öngörülü girişimciliğine dayanarak 2014 yılında yat severlere daha doğru ve kişisel hizmet sunmak amacıyla ‘Meltem Yatçılık’ şirketini kurmuştur. Sevgi, merkez ofisi İstanbul’da olan şirketimizin kurucusudur.
Aura Koc – Satış Danışmanı Aura Rusça ve Romence konuşan Rusya Bölge Danışmanımızdır
Murat Yaşar Marmaris Bölge Teknik Danışmanımız
Reyhan Bilir – Satış Danışmanı Reyhan, şirketimizin 2017 yılından bu yana yardımcı satış asistanlığı görevini üstlenen değerli bir üyesidir. Görevi müşterilerimize (Türkçe ve İngilizce) danışmanlık yaparak onları yat alma ve/veya satma aşamasında daha iyi çözümler sunmaktır.
Gizem Zarıçlar İstanbul Bölge Motoryat Satış Danışmanı
tr_TRTurkish